Długopisy BOND z grawerem - pakiet 100 szt.

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 7-10 dni roboczych (*)
Cena: 153,75 zł 153.75
Cena netto: 125,00 zł
ilość komplet
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

długopisy: BOND

Pakiet: 100 szt. sprawdź inne nakłady

Znakowanie: precyzyjny grawer laserowy
(w cenie podstawowej grawer jednostronny)

Cały zamówiony nakład realizowany z jednego projektu graficznego.
W cenie podstawowej zawarty koszt znakowania laserowego z jednej strony (w wybranym miejscu - wybierz w opcjach produktu). Znakowanie z drugiej strony - dopłata 0,20 zł netto (0,25 zł brutto) / szt. - jeśli długopisy mają być grawerowane z obu stron - wybierz w opcjach produktu.

specyfikacja techniczna

Projekt graficzny

 • przygotuj projekt graficzny w podanych wymiarach w formacie wektorowym (cdr, eps, ai), wszystkie czcionki zamienione na krzywe
 • lub prześlij logo, tekst - wykonamy projekt graficzny (bez dodatkowych dopłat) - logo musi być dostarczone w postaci wektorowej w jednym z formatów: cdr, eps, ai.

Długopisy BOND

Model BOND to dobrej jakości długopis często wykorzystywany w działaniach reklamowych. Smukła metalowa obudowa o nowoczesnej stylistyce, przecięta w dolnej części czterema ringami. Dostępny w atrakcyjnych cenach i z szybkim terminem realizacji.


Kolorystyka

Długopisy Bond dostępne są w bogatej kolorystyce. Metalowa obudowa wykonana ze specjalną powłoką anodyzowanego aluminium jest doskonałym podłożem do wykonania precyzyjnego graweru laserowego.

W ramach jednego zamówienia, przy tym samym projekcie graficznym, możesz zamówić MIKS KOLORÓW (wielokrotności 50 szt.) - wówczas w opcjach produktu wybierz jeden z zamawianych kolorów, natomiast podczas składania zamówienia w polu UWAGI podaj nakłady poszczególnych kolorów (suma długopisów musi być równa zamówionemu nakładowi)

UWAGA: ze względu na indywidualne ustawienia monitorów, przeglądarek oraz programów graficznych - przedstawione w tabeli oraz na zdjęciach kolory mogą nie oddawać prawidłowej kolorystyki produktów i mają jedynie charakter orientacyjny.
Z powodów technologicznych - kolorystyka długopisów z różnych dostaw może się nieznacznie różnić.

długopisy Bond - kolor B-01 czarny   B-01 czarny (błyszczący)
długopisy Bond - kolor B-03 grafitowy   B-03 grafitowy (błyszczący)
długopisy Bond - kolor B-04 srebrny   B-04 srebrny (matowy)
długopisy Bond - kolor B-05 pomarańczowy   B-05 pomarańczowy (matowy)
długopisy Bond - kolor B-06 czerwony   B-06 czerwony (matowy)
długopisy Bond - kolor B-09 ciemnofioletowy   B-09 ciemnofioletowy (błyszczący)
długopisy Bond - kolor B-10 niebieski   B-10 niebieski (matowy)
długopisy Bond - kolor B-13 ciemnozielony   B-13 ciemnozielony (błyszczący)
długopisy Bond - kolor B-20 biały   B-20 biały (lakier)
długopisy Bond - kolor B-21 żółty   B-21 żółty (lakier)

Inny nakład?

Wyższy nakład to niższa cena jednostkowa. Sprawdź ceny długopisów BOND dla innych nakładów:

Długopisy metalowe BOND z grawerem - 50 szt. Długopisy metalowe BOND z grawerem - 100 szt. Długopisy metalowe BOND z grawerem - 200 szt. Długopisy metalowe BOND z grawerem - 300 szt. Długopisy metalowe BOND z grawerem - 400 szt. Długopisy metalowe BOND z grawerem - 500 szt. Długopisy metalowe BOND z grawerem - 750 szt. Długopisy metalowe BOND z grawerem - 1000 szt. Długopisy metalowe BOND z grawerem - 1500 szt. Długopisy metalowe BOND z grawerem - 2000 szt. Długopisy metalowe BOND z grawerem - 3000 szt. Długopisy metalowe BOND z grawerem - 5000 szt. Długopisy metalowe BOND z grawerem

Dlaczego my?

doświadczenie od 2.000 roku

Doświadczenie
Ponad 20.000 Klientów, miliony wykonanych prac

nowoczesny park maszynowy

Nowoczesne maszyny
zapewniające wysoką jakość oraz dużą wydajność

atrakcyjne ceny

Atrakcyjne ceny
Większa wydajność pozwala na obniżenie cen

krótkie terminy realizacji

Krótki czas realizacji
Wiemy jak istotny jest dziś czas ... Twój czas


Grawer laserowy

Grawer wykonywany jest przy wykorzystaniu wysokiej jakości laserów firm RMI Laser LLC oraz Trotec, zapewniających wyjątkową precyzję oraz najwyższą jakość znakowania. Nawet drobne elementy, teksty będą doskonale odwzorowane - jednakże należy brać pod uwagę możliwości wzrokowe użytkowników.

Grawer laserowy jest najtrwalszą metodą znakowania. Bez fizycznego uszkodzenia długopisu nie ma możliwości jego usunięcia. Porównując grawer laserowy z tampondrukiem czy sitodrukiem - nie ma możliwości odpryskiwania lub ścierania się fragmentów nadruku.

Przygotowując plik do grawerowania - wykorzystaj zamieszczone powyżej specyfikacje techniczne.

Zamówienie / Realizacja

Złożenie zamówienia oraz jego realizacja - zostały maksymalnie uproszczone, ale z zachowaniem wszelkich kroków, które pozwolą nam wykonać produkcję dla Ciebie bez obawy o pomyłkę.

 1. wybierz produkty, złóż zamówienie
  • wybierz w opcjach produktu konieczne informacje: w którym miejscu ma być wykonany grawer oraz kolor długopisu (w przypadku miksu kolorów w opcjach wybierz jeden z kolorów, a wszystkie ilości wpisz w polu UWAGI w końcowym etapie składania zamówienia).
  • zaloguj / zarejestruj się - jeśli wcześniej korzystałeś z serwisu epromedia.pl wystarczy zalogować się; jeśli jesteś po raz pierwszy zarejestruj się podając dane do faktury VAT, ewentualnie inny adres do wysyłki, sprawdź, czy nie ma błędu w podanym adresie mailowym - będziesz informowany na maila o etapach realizacji Twojego zamówienia - po rejestracji otrzymasz mailem prośbę o potwierdzenie dokonania rejestracji - kliknij w przesłany link).
  • wybierz formę płatności oraz rodzaj dostawy - koszt dostawy jest uzależniony od wagi przesyłki oraz miejsca dostawy (Polska / Europa)
  • opcjonalnie możesz zapisać się do newslettera - będziesz raz w miesiącu otrzymywał informacje o ofertach specjalnych dostępnych tylko dla użytkowników newslettera
  • potwierdź zamówienie - na podanego maila otrzymasz wiadomość z linkiem, po kliknięciu w który, zamówienie zostanie potwierdzone do realizacji
 2. Prześlij projekt graficzny lub materiały do wykonania projektu - prześlij materiały na adres grafika@promedia.pl w temacie wiadomości podając numer złożonego zamówienia
  • jeśli masz gotowy projekt, zgodny z rozmiarami podanymi w specyfikacji technicznej, prześlij go zapisanego wektorowo w formacie cdr, eps lub ai.
  • jeśli chcesz aby nasi graficy wykonali projekt - prześlij logo w postaci wektorowej zapisanej w formacie cdr, eps lub ai, teksty, itp.
  • jeśli jest to wznowieniem poprzednio realizowanej produkcji (bez zmian w projekcie graficznym) - wystarczy informacja z którego zamówienia mamy pobrać projekt do realizacji (numer lub data zamówienia lub numer faktury).
 3. Akceptacja do realizacji otrzymany projekt jest sprawdzany od strony technicznej i na podany w zamówieniu adres mailowy jest przesyłany podgląd pliku produkcyjnego do akceptacji. Jeśli wykonujemy projekt graweru - otrzymasz podgląd do akceptacji. W przypadku wznowienia - nie są wysyłane pliki do akceptacji - wykorzystujemy materiały z poprzedniej produkcji.
 4. Realizacja po otrzymaniu maila z akceptacją oraz odnotowaniu płatności - praca jest realizowana.

Terminy realizacji

Podgląd pliku produkcyjnego do akceptacji jest wysyłany najczęściej ok. 1-3 godzin od przesłania plików oraz potwierdzenia złożonego zamówienia. W sporadycznych wypadkach podgląd do akceptacji może być wysłany następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.

Realizacja jest wykonywana w terminach podanych przy poszczególnych produktach - jeśli jedno zamówienia obejmuje kilka produktów, całość realizowana jest zgodnie z najdłuższym z podanym terminów.

Czas realizacji liczymy od otrzymania akceptacji podglądu pliku produkcyjnego oraz od odnotowania wpłaty na rachunku bankowym.


Inny długopis?

W naszej ofercie znajdziesz różne modele długopisów - metalowe oraz plastikowe - poznaj ich atrakcyjne ceny.

długopisy metalowe Cosmo z grawerem  długopisy Starco z nadrukiem full kolor CMYK  długopisy metalowe Mooi z grawerem

Dane techniczne

Model długopisu Długopisy BOND
produkty długopisy
nakład 100 szt.
Rodzaj znakowania grawer laserowy
Rodzaj materiału metal, aluminium
Kolor 10 kolorów do wyboru - wybierz w opcjach produktu
Wkład wymienny, wkład typu slim
Kolor wkładu standardowo niebieski -opcjonalnie (za dopłatą ) dostępne czarny oraz czerwony
Wymiary 135 x 7 mm
Zalecany obszar znakowania 70,0 x 4,0 mm
Bestsellery
Tłoczenie CD + nadruk - pakiet 500 szt.
Tłoczenie CD + nadruk - pakiet 500 szt.
861,00 zł 700,00 zł
komplet
Tłoczenie CD + nadruk - pakiet 1.000 szt.
Tłoczenie CD + nadruk - pakiet 1.000 szt.
1 168,50 zł 950,00 zł
komplet
Płyty CD + nadruk UV - pakiet 100 szt.
Płyty CD + nadruk UV - pakiet 100 szt.
190,65 zł 155,00 zł
komplet
Digipack 4P - pakiet 500 szt.
Digipack 4P - pakiet 500 szt.
984,00 zł 800,00 zł
komplet
Długopisy COSMO z grawerem - pakiet 500 szt.
Długopisy COSMO z grawerem - pakiet 500 szt.
602,70 zł 490,00 zł
komplet
Digipack 4P - pakiet 1.000 szt.
Digipack 4P - pakiet 1.000 szt.
1 783,50 zł 1 450,00 zł
komplet
Płyty CD + nadruk UV - pakiet 200 szt.
Płyty CD + nadruk UV - pakiet 200 szt.
344,40 zł 280,00 zł
komplet
Digipack 4P - pakiet 100 szt.
Digipack 4P - pakiet 100 szt.
338,25 zł 275,00 zł
komplet
Waluty

Infolinia

884 886 884

(pon-pt: 9:30 - 16:30)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl